مطالب مرتبط از ژورنال
آمادهای برای شروع تحولت؟
یک مشاوره رایگان ۳۰ دقیقهای با هیئت جراحی ما رزرو کنید. اهداف خود را مورد بحث قرار دهید، یک برنامه درمانی متناسب با نیاز خود دریافت کنید و یک پیشفاکتور شفاف دریافت کنید - بدون هیچ هزینه و تعهدی.
مشاوره رایگان من را تعیین کنیدبدون تعهد · محرمانه · پاسخ ظرف ۲۴ ساعت
هزینه کاشت مو در کانادا ۲۰۲۶: قیمتها بر اساس گرافت، شهر و تکنیک

اگر اهل تحقیق هستید هزینه کاشت مو در کانادا, ، در اینجا پاسخ کوتاه آمده است: اکثر کلینیکهای کانادایی هزینه دریافت میکنند ۱TP4T از ۵۰۰۰ تا ۱TP4T از ۱۵۰۰۰ دلار کانادا برای یک جلسه کامل، که تقریباً معادل $3 تا $8 به ازای هر پیوند. یک جلسه کاشت موی کوچک میتواند با هزینهای نزدیک به ۱TP4T3,000 شروع شود، در حالی که موارد پیوند بزرگ ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ اغلب از ۱TP4T15,000 عبور میکنند.
این راهنما هزینه واقعی کاشت مو، ایمپلنت مو یا پلاگ مو در کانادا را - به ازای هر گرافت، بر اساس شهر (تورنتو، ونکوور، مونترال) و بر اساس تکنیک (FUE در مقابل FUT) - بررسی میکند و نشان میدهد که با درمان در خارج از کشور چقدر میتوانید صرفهجویی کنید. کلینیک ویوید در استانبول، ترکیه، ما خدمات درجه یک جهانی ارائه میدهیم ترمیم مو با قیمتگذاری شفاف و فراگیر و مراقبت شخصیسازیشده.
هزینه کاشت مو در کانادا در یک نگاه (2026)
| چیزی که بابتش پول میدهید | هزینه معمول در کانادا (CAD) |
|---|---|
| هزینه هر پیوند | ۱TP4T3 – ۱TP4T8 |
| خط رویش مو یا جلسه کوچک (۵۰۰ تا ۱۰۰۰ پیوند) | ۱TP4T3,000 – ۱TP4T5,000 |
| میانگین جلسه کامل (۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ پیوند) | ۱TP4T8,000 – ۱TP4T12,000 |
| جلسه بزرگ (۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰+ پیوند) | $ 15,000 و بالاتر |
| کاشت مو به روش FUE | ۱TP4T6,000 – ۱TP4T15,000 |
| کاشت مو به روش FUT | ۱TP4T5,000 – ۱TP4T10,000 |
| همین درمان در کلینیک ویوید، ترکیه | تا 60% کمتر |
هزینه کاشت مو در کانادا چقدر است؟ (میانگین قیمتها)
معمولی هزینه کاشت مو در کانادا محدودههای بین ۱TP4T5,000 دلار کانادا و ۱TP4T15,000 دلار کانادا, بسته به تعداد گرافتها و تخصص کلینیک. از آنجایی که کلینیکهای کانادایی برای هر گرافت قیمت تعیین میکنند، اندازه ناحیه کمپشت شما بزرگترین عامل تعیینکننده هزینه نهایی است - هزینه کاشت مو در کانادا تقریباً به طور خطی با تعداد گرافتها افزایش مییابد.
هزینه کاشت مو در کانادا بر اساس تعداد گرافتها
| تعداد گرافتها | هزینه تخمینی (دلار کانادا) | مورد معمول |
|---|---|---|
| ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ | ۱TP4T3,000 – ۱TP4T5,000 | پایین آوردن خط رویش مو، پچ کوچک، پوشش جای زخم |
| ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ | ۱TP4T5,000 – ۱TP4T8,000 | عقب رفتن خط رویش مو و شقیقهها |
| ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ | ۱TP4T8,000 – ۱TP4T12,000 | نازک شدن قسمت جلویی و میانی پوست سر |
| ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ | ۱TP4T12,000 – $15,000+ | نازک شدن پیشرفته با پوشش تاج |
| ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ | $ 15,000 و بالاتر | طاسی گسترده، که اغلب به دو جلسه تقسیم میشود |
هزینه هر پیوند توضیح داده شده است
بیشتر جراحان کانادایی نقل قول میکنند $3 تا $8 به ازای هر پیوند. قیمتهای پایینتر معمولاً برای جلسات بزرگتر اعمال میشوند، زیرا هزینههای ثابت کلینیک بین تعداد بیشتری پیوند تقسیم میشود. از هر کلینیکی بپرسید که آیا قیمت پیشنهادی فقط شامل پیوندها میشود یا بسته کامل شامل مشاوره، بیهوشی، دارو و پیگیری را نیز شامل میشود - همین تفاوت میتواند به تنهایی هزاران دلار قیمت را تغییر دهد.

هزینه کاشت مو در شهرهای مختلف کانادا
محل جراحی مهم است. کلینیکهای واقع در مراکز گرانقیمت مرکز شهر، هزینههای سربار بیشتری دارند و تقاضا برای جراحان مشهور، قیمتها را بالا میبرد، بنابراین هزینه کاشت مو در کانادا میتواند از شهری به شهر دیگر چند هزار دلار متغیر باشد. محدودههای زیر، تخمینهایی برای یک جلسه استاندارد FUE هستند.
| شهر | هزینه تخمینی کاشت مو (CAD) |
|---|---|
| تورنتو | ۱TP4T6,000 – ۱TP4T16,000 |
| ونکوور | ۱TP4T6,000 – ۱TP4T15,000 |
| مونترال | ۱TP4T5,000 – ۱TP4T13,000 |
| کلگری | ۱TP4T5,000 – ۱TP4T12,000 |
| اتاوا | ۱TP4T5,000 – ۱TP4T12,000 |
هزینه کاشت مو در تورنتو
تورنتو به طور کلی گرانترین بازار در کشور است. تقریباً انتظار میرود ۱TP4T6,000 تا ۱TP4T16,000, و کلینیکهای ممتاز که برای جلسات کوتاهتر، به ازای هر پیوند، $7 تا $8 قیمت میدهند. نکته مثبت، حق انتخاب است: تورنتو بیشترین تمرکز جراحان ترمیم مو در کانادا را دارد، بنابراین ارزش دارد قبل از انجام هر کاری، دو یا سه قیمت بگیرید.
هزینه کاشت مو در ونکوور
قیمتهای ونکوور معمولاً نزدیک به تورنتو است ۱TP4T6,000 تا ۱TP4T15,000. لیست انتظار برای جراحان متخصص میتواند چندین ماه طول بکشد، که یکی از دلایلی است که بسیاری از بیماران بریتیش کلمبیا به دنبال درمان در خارج از کشور هستند.
هزینه کاشت مو در مونترال
مونترال معمولاً کمی مقرون به صرفهتر است، حدود ۱TP4T5000 تا ۱TP4T13000, با بازار قوی FUE. مانند همه جای کانادا، تأیید کنید که آیا رقم ذکر شده برای هر پیوند است یا شامل همه میشود.
هزینه کاشت مو در کانادا
پیوند خط مو که گاهی اوقات کاشت خط مو یا پایین آوردن خط مو نامیده میشود، یکی از کوچکترین عملهای جراحی است - معمولاً ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ پیوند. در کانادا، این قیمت تقریباً ... ۱TP4T3,500 تا ۱TP4T8,000, ، پایینترین حد هزینه کاشت مو در کانادا. از آنجا که خط رویش مو کل صورت را قاب میگیرد، هنر در اینجا بیشتر از تعداد گرافتهای خام اهمیت دارد، بنابراین نمونه کارهای جراح را به قیمت اولویت دهید.
کاشت مو، پلاگ مو و جایگزینی مو: تفاوت هزینهها
این اصطلاحات اغلب به صورت آنلاین به جای یکدیگر استفاده میشوند، اما آنها درمان یا قیمت یکسانی ندارند:
- کاشت مو / پیوند مو: پیوند جراحی مدرن فولیکولهای منفرد. هزینه در کانادا: ۱TP45,000 – ۱TP415,000.
- شاخههای مو: یک تکنیک قدیمی که از پانچ گرافتهای بزرگ استفاده میکرد و ظاهری شبیه موی عروسکی به جا میگذاشت. امروزه به ندرت انجام میشود؛ اگر کلینیکی هنوز آن را با قیمت ارزان ارائه میدهد، آن را به عنوان یک علامت هشدار در نظر بگیرید.
- سیستمهای جایگزینی مو: کلاه گیس، وصله و سربند غیرجراحی. هزینه اولیه پایینتر (۱ تا ۴ تا ۳ هزار روپیه) اما نیاز به نگهداری مداوم هر چند هفته یکبار، که معمولاً هزینه آن در طول یک دهه بیشتر از یک پیوند مو است.
- جراحی کاشت مو: اصطلاح کلی که FUE و FUT را پوشش میدهد و قیمت هر گرافت مطابق آنچه در بالا نشان داده شده است، میباشد.
چه عواملی بر هزینه کاشت مو در کانادا تأثیر میگذارند؟
The هزینه کاشت مو در کانادا بسته به چندین عامل مهم متفاوت است:
- تعداد گرافت مورد نیاز: جلسات کوچک شامل ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ پیوند، هزینه بسیار کمتری نسبت به بیش از ۳۰۰۰ مورد پیوند دارد.
- تکنیک مورد استفاده: هزینه FUE بیشتر از FUT است زیرا کندتر و وابستهتر به فناوری است.
- تجربه جراح: جراحان بسیار ماهر و دارای بورد تخصصی، هزینههای بالاتری دریافت میکنند.
- مکان کلینیک: کلینیکهای تورنتو یا ونکوور هزینههای سربار بیشتری نسبت به شهرهای کوچکتر دارند.
- خدمات اضافی: مشاوره، جلسات PRP، مراقبتهای پس از درمان و دارو، همگی به مجموع هزینهها اضافه میشوند.
- تعداد جلسات: طاسی گسترده ممکن است به دو عمل با فاصله ۱۲ ماه نیاز داشته باشد که هزینه را دو برابر میکند.
هزینه و مزایای کاشت مو به روش FUE در مقایسه با FUT
| جنبه | فو | فوتبال |
|---|---|---|
| تکنیک | استخراج فولیکولهای منفرد | نواری از پوست سر برداشته شده |
| جای زخم | جای زخمهای کوچک و نقطهای شکل | جای زخم خطی در محل اهداکننده |
| زمان بهبودی | سریعتر (چند روز) | طولانیتر (۱-۲ هفته) |
| هزینه در کانادا | بالاتر ($6,000 – $15,000) | پایینتر (۱TP4T5,000 – ۱TP4T10,000) |
برای بیمارانی که نتایج طبیعی و حداقل جای زخم را در اولویت قرار میدهند، FUE گزینه ارجح است. میتوانید هر دو را با هم مقایسه کنید. تکنیکهای مورد استفاده برای کاشت مو قبل از تصمیم گیری، با جزئیات بیشتر.
هزینه کاشت ریش و موی زنان
کاشت ریش معمولاً از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ پیوند استفاده میشود که هزینه کانادایی را حدوداً ... قرار میدهد. ۱TP4T4,000 تا ۱TP4T10,000. کاشت مو برای خانمها معمولاً قیمت آنها مشابه مردان است، اما ریزش موی الگوی زنانه اغلب پراکنده است، بنابراین بسیاری از زنان به تعداد گرافت کمتری نیاز دارند که روی خط فرق سر و خط رویش مو متمرکز باشد - معمولاً ۱TP4T4,000 تا ۱TP4T9,000.
آیا کاشت مو در کانادا تحت پوشش بیمه است؟
خیر. طرحهای درمانی استانی و بیمههای خصوصی، ترمیم مو را به عنوان یک عمل زیبایی در نظر میگیرند، بنابراین کل هزینه کاشت مو در کانادا از جیب بیمار پرداخت میشود. استثنای نادر، بازسازی پس از سوختگی، تروما یا جراحی است که ممکن است پوشش بیمهای در نظر گرفته شود. اکثر کلینیکهای کانادایی به جای آن، طرحهای تأمین مالی ۶ تا ۲۴ ماهه ارائه میدهند و بررسی نرخ بهره ارزشش را دارد - تأمین مالی یک عمل ۱TP4T14,000 میتواند در طول مدت هزاران دلار به هزینهها اضافه کند.
ارزانترین کاشت مو در کانادا در مقایسه با ترکیه
جستجوی ارزانترین کاشت مو در کانادا معمولاً به معنای به خطر انداختن هزینههاست - تعداد کمتر پیوند، اپراتور کمتجربهتر یا کلینیک تحت نظر تکنسین. راه بهتر برای کاهش هزینه کاشت مو در کانادا، تغییر مکان به جای کیفیت است، زیرا ... هزینهها در آمریکای شمالی عمدتاً توسط هزینههای سربار هدایت میشوند، نه توسط جراحی بهتر.
| جلسه ۳۰۰۰ پیوندی FUE | کانادا | کلینیک ویوید، ترکیه |
|---|---|---|
| رویه | ۱TP4T12,000 – ۱TP4T15,000 | بسته جامع |
| محل اقامت | شامل نمیشود | شامل |
| ترانسفر فرودگاهی | قابل اجرا نیست | شامل |
| کیت مراقبتهای پس از درمان و پیگیری | اغلب اضافی | شامل |
| کل پسانداز معمول | — | تا 60% |
چرا کاشت مو در خارج از کشور را در نظر بگیریم؟
در حالی که کانادا مراقبتهای پزشکی عالی ارائه میدهد، قیمت میتواند درمان را دور از دسترس کند. در کلینیک ویوید، ما یک جایگزین در سطح جهانی ارائه میدهیم:
- قیمت گذاری مقرون به صرفه: تا سقف 60% در هزینهها صرفهجویی کنید هزینههای کاشت مو در مقایسه با کلینیکهای کانادایی.
- جراحان برتر: متخصصان بسیار باتجربه با نتایج اثباتشده و مستند.
- مراقبت شخصی: یک برنامه درمانی سفارشی برای هر بیمار.
- تجربه کامل: مشاوره، جراحی، اقامت، انتقال و مراقبتهای پس از آن در یک بسته.
کاشت مو چیست؟
کاشت مو یک روش کم تهاجمی است که فولیکولهای سالم را از ناحیه اهداکننده - معمولاً پشت یا کنارههای پوست سر - به نواحی کمپشت یا طاس منتقل میکند. دو رویکرد اصلی وجود دارد: FUE (استخراج واحد فولیکولی), که در آن فولیکولها برای دقت و حداقل جای زخم، یکی یکی برداشته و کاشته میشوند، و FUT (پیوند واحد فولیکولی), ، کجا یک نوار از پوست سر برداشته شده و فولیکولها برداشت میشوند قبل از پیوند. هر دو روش جواب میدهند؛ روش FUE به دلیل نتایج طبیعی و بهبودی سریعتر ترجیح داده میشود.
مرور کلی روش و جدول زمانی بهبودی
| قدم | جزئیات |
|---|---|
| مشاوره | ارزیابی و برنامهریزی شخصیسازیشده |
| مدت زمان عمل | ۴ تا ۸ ساعت |
| بستری در بیمارستان | عمل سرپایی |
| تحرک پس از جراحی | ظرف ۱ تا ۲ روز |
| بازگشت به فعالیتها | ۵ تا ۷ روز |
| بهبودی کامل | ۲ تا ۴ هفته |
| نتایج شروع به نمایش میکنند | ۳ تا ۴ ماه |
| نتایج نهایی | ۱۲ تا ۱۸ ماه |

سوالات متداول در مورد هزینه کاشت مو در کانادا
هزینه کاشت مو در کانادا چقدر است؟
هزینه کاشت مو در کانادا معمولاً افزایش مییابد ۱TP4T از ۵۰۰۰ تا ۱TP4T از ۱۵۰۰۰ دلار کانادا, یا حدود ۱TP4T3 تا ۱TP4T8 در هر پیوند، بسته به تعداد پیوندها، تکنیک و کلینیک.
هزینه کاشت مو با ۵۰۰۰ گرافت در کانادا چقدر است؟
انتظار $ 15,000 و بالاتر. بسیاری از جراحان، مواردی با این حجم را به دو جلسه تقریباً با فاصله یک سال تقسیم میکنند، بنابراین برای دو عمل بودجهبندی کنید.
هزینه کاشت مو در تورنتو چقدر است؟
اطراف ۱TP4T6,000 تا ۱TP4T16,000. تورنتو به دلیل هزینههای سربار کلینیک و تقاضا، معمولاً گرانترین بازار کانادا است.
هزینه کاشت مو در ونکوور یا مونترال چقدر است؟
ونکوور تقریباً در جریان است ۱TP4T6,000 تا ۱TP4T15,000 و مونترال درباره ۱TP4T5000 تا ۱TP4T13000 برای یک جلسه استاندارد FUE.
ارزانترین روش کاشت مو در کانادا چیست؟
کمترین قیمتها در کانادا معمولاً مربوط به جلسات کوچک FUT با حدود ۱.۴ تا ۳.۰۰۰ روپیه است، اما قیمت پایین اغلب به معنای تعداد کمتر پیوند یا تیم کمتجربهتر است. درمان در خارج از کشور عموماً مسیر ارزانتری بدون کاهش کیفیت است.
چرا کاشت مو در ترکیه مقرون به صرفه تر است؟
ترکیه هزینههای عملیاتی و پرسنلی پایینتری دارد و حجم جراحی ترمیم مو در آن بسیار بالاست که این امر قیمتها را بدون افت کیفیت، رقابتی نگه میدارد. کلینیک ویوید شما مراقبتهای سطح بالا را با کسری از قیمتهای کانادایی دریافت میکنید.
آیا کاشت مو در کانادا تحت پوشش بیمه است؟
خیر. این عمل جزو عملهای زیبایی طبقهبندی میشود، بنابراین طرحهای استانی و بیمههای خصوصی آن را پوشش نمیدهند. بازسازی پس از تروما یا سوختگی تنها استثنای رایج است.
تفاوت بین FUE و FUT چیست؟
FUE فولیکولها را به صورت جداگانه استخراج میکند، که باعث بهبودی سریعتر و حداقل جای زخم میشود. FUT یک نوار از پوست سر را برمیدارد و یک جای زخم خطی باقی میگذارد، اما هزینه هر پیوند کمتر است.
چه مدت طول میکشد تا بعد از کاشت مو، نتایج را مشاهده کنیم؟
رشد اولیه از ۳ تا ۴ ماهگی شروع میشود و نتایج کامل آن، همانطور که در این موارد مشاهده میشود، ظرف ۱۲ تا ۱۸ ماه قابل مشاهده است. سفرهای مستند کاشت مو.
آیا کلینیک ویوید برای بیماران بینالمللی مشاوره ارائه میدهد؟
بله. کلینیک ویوید مشاوره رایگان و برنامههای شخصیسازیشده برای بیماران بینالمللی که به دنبال مراقبتهای مقرونبهصرفه و با کیفیت بالا هستند، ارائه میدهد.
نتیجهگیری
درک هزینه کاشت مو در کانادا اولین قدم به سوی درمان موثر است ترمیم مو. کلینیکهای کانادایی مراقبتهای باکیفیتی ارائه میدهند، اما با قیمتهای ۱.۴ تا ۵.۰۰۰ تا ۱.۴ تا ۱۵.۰۰۰ روپیه و بدون پوشش بیمه، بسیاری از افراد را از ادامهی کار منصرف میکند. در کلینیک ویوید در استانبول، ترکیه، ما درمانهای پیشرفتهی FUE و FUT را با قیمتهای رقابتی و همهجانبه و بدون افت کیفیت ارائه میدهیم.
اولین قدم را برای بازیابی موهایتان و اعتماد به نفستان بردارید. برای مشاوره رایگان همین امروز با کلینیک ویوید تماس بگیرید و یک برآورد و قیمت پیوند شخصی دریافت کنید.